O spoločnosti

Odborníci vo svete brúsok

Sme autorizovaný distribútor CNC brúsok značky e-tech v Európe. Zameriavame sa na dovoz, predaj a servis CNC brúsok. Úzka špecializácia na segment CNC brúsnych strojov nám umožňuje byť v tejto oblasti naozajstnými expertmi.

Spoločnosť e-tech je skúsený výrobca a predajca brúsnych strojov, na americkom a taiwanskom trhu pôsobí viac ako 70 rokov. Vďaka svojim rozsiahlym odborným znalostiam predáva svoje produkty a poskytuje profesionálne služby zákazníkom po celom svete.

Široký sortiment CNC brúsok

Zariadenia sú vyrábané výlučne na Taiwane a svojim zákazníkom umožňujú vysokú flexibilitu a širokú škálu priemyselných aplikácií. CNC brúsky sú navrhnuté tak, aby ich zákazník vedel jednoducho a intuitívne ovládať.

Naše portfólio:

  • valcové brúsky
  • brúsky na vnútorné brúsenie
  • rovinné brúsky
  • bezhrotové brúsky
  • rotačné brúsky
  • brúsky na súbežné vonkajšie i vnútorné opracovanie

Sústreďujeme sa na oblasť CNC strojov, v prípade potreby vám však dokážeme zabezpečiť aj NC a konvenčné brúsky.

Prvotriedna kvalita a presnosť

Kontrola kvality prostredníctvom meracej sondy
Kontrola kvality pomocou meracej sondy

Našou najvyššou prioritou je kvalita strojov, pri dodržiavaní kvalitatívnych štandardov sme nekompromisní. V sídle spoločnosti e-tech sa nachádza centrum kvality so špičkovými technikmi a kontrolnými zariadeniami, produkty podliehajú prísnej kontrole kvality.

Veríme, že moderná sofistikovaná technika značky e-tech predstavuje ideálne priemyselné riešenia pre našich zákazníkov. Pre tieto brúsky je charakteristická vysoká presnosť, odolnosť, spoľahlivosť a dlhá životnosť.

CNC stroj pre špeciálne požiadavky

Prispôsobujeme sa stále rozmanitejším a náročnejším požiadavkám trhu, naše brúsne zariadenia dokážu vyhovieť špeciálnym potrebám jednotlivých zákazníkov. Každé riešenie je šité na mieru, výroba je na objednávku.

Zabezpečujeme taktiež predpredajné plánovanie – sme vám plne k dispozícii s pomocou pri výbere vhodného stroja.

Komplexné predajné a popredajné služby

Po dodaní zariadenia zabezpečujeme priamo u vás testovacie brúsenie – tzv. „oživenie stroja“ a zaškolenie pracovníkov obsluhy a údržby.

Poskytujeme riešenie „na kľúč“, ktorého súčasťou je aj záručný a pozáručný servis. Servis vykonávame bezodkladne – vieme, že okamžitá technická podpora je jedným z najdôležitejších aspektov pri výbere zariadenia do prevádzky.

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte a kontaktujte nás!